Відбулася нарада щодо створення кібервійськ України: подробиці

-

Читайте также

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов провів нараду щодо створення кібервійськ України. Обговорювалися завдання нового виду військ, їх комплектування та забезпечення, повідомляє пресслужба РНБО.

«Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів нараду щодо виконання рішення РНБО України від 14 травня 2021 року «Про невідкладні заходи з кібероборони держави», уведеного в дію Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 446», — йдеться в повідомленні.

Відповідно до цього Указу Кабміну доручено у двомісячний строк розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо створення та функціонування в системі Міноборони кібервійськ.

Участь у нараді взяли Голова Держслужби спецзв’язку та захисту інформації Юрій Щиголь, гендиректор Директорату трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони МО України Сергій Максимов та його заступник Сергій Галушко, заступник керівника Офісу Президента Роман Машовець, заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк, фахівці Апарату Ради.

Під час наради відбувся обмін думками стосовно обсягу матеріально-технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення їх належного функціонування, комплектування особового складу кібервійськ, їхніх основних завдань тощо.

Група ІС раніше розповідала, що собою представляють кібервійська в інших країнах.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Відбулася нарада щодо створення кібервійськ України: подробиці

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов провів нараду щодо створення кібервійськ України. Обговорювалися завдання нового виду...