Від початку року за злочини проти нацбезпеки засуджено понад 80 осіб — СБУ

-

Читайте также

У першому кварталі поточного року за матеріалами СБУ набули чинності понад 80 обвинувальних вироків за злочини проти основ нацбезпеки України. Зловмисників засуджено за посягання на територіальну цілісність нашої держави і причетність до тероризму, повідомляє пресцентр спецслужби.

Крім того, співробітники СБУ припинили діяльність «приватної військової компанії», до складу якої входило понад 150 осіб, а також провели низку гучних затримань. Кримінальне розслідування цих справ ще триває.

Також СБУ затримала ватажка незаконного збройного формування так званої «ДНР», члени якого скоїли низку особливо тяжких злочинів проти мирного населення. Бойовику уже повідомлено про підозру.

Крім того, співробітники СБУ затримали громадянина РФ, який входив до складу етнічної злочинної групи, що займалася фінансуванням тероризму. Це далеко не перший випадок, коли СБУ жорстко протидіє іноземцям, які мають на меті завдати шкоди нашій державі. При цьому спецслужба реагує не лише на факти правопорушень, а діє на випередження.

Наприклад, з початку року СБУ заборонила в’їзд на територію України 63 іноземцям, причетним до діяльності міжнародних терористичних і релігійно-екстремістських організацій. А з території нашої держави – примусово повернуто до країн походження 7 іноземних громадян.

СБУ системно протидіє тероризму. У 2021 році припинено функціонування системи незаконних міжнародних позабанківських валютних переказів типу «хавала». Зловмисники налагодили цей канал фінансування в інтересах контрагентів-вихідців з країн підвищеного терористичного ризику. Двом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Загалом за перший квартал 2021 року слідчі СБУ розпочали 815 кримінальних проваджень. 280 обвинувальних актів уже скеровано до суду, повідомили у спецслужбі.

Як повідомляла група ІС, з початку року за матеріалами Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях 65 організаторам фейкового референдуму 2014 року повідомлено про підозру. Ще 30 вже засуджено за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Военные учения в Азербайджане: Вооруженные Силы выдвинулись по тревоге. ВИДЕО

В воскресенье, 16 мая, ракетные и артиллерийские подразделения Вооруженных сил Азербайджана выдвинулись в районы предназначения по сценарию учений, танковые...