Віце-прем’єр Рєзніков перебуває з робочим візитом в Хорватії: що відомо

-

Читайте также

Віцепрем‘єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков прибув до Хорватії з робочим візитом для вивчення досвіду держави у сфері деокупації та реінтеграції окупованих територій. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінреінтеграції.

Високопосадовець відлетів до Хорватії 4 жовтня 2020 року, рейсом Київ-Загреб — першим прямим рейсом зі столиці України до столиці Хорватії, який, власне, і було відкрито 4 жовтня.

Разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Хорватії в Україні Аніцею Джамич Олексій Резніков урочисто відкрив перший прямий авіарейс Київ-Загреб в аеропорту «Бориспіль».

У Загребі урочисте відкриття відбулося за участі Міністерки туризму Республіки Хорватія Ніколіною Брняц та із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Хорватії Василем Кириличем. «Вперше в історії наших двох держав відкрито пряме авіасполучення. По суті, відкрито повітряний міст, який з‘єднає наші країни», — сказав Резніков.

Мета візиту українського віцепрем‘єра до Хорватії — вивчення Україною досвіду Хорватії у сфері деокупації та реінтеграції окупованих територій.

«Наразі Мінреінтеграції працює над державною політикою деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України — частин Донецької і Луганської областей та Кримського півострова. Досвід Хорватії дуже важливий для нас в рамках безпечної реінтеграції. Український і хорватський народи пов‘язані, наші країни мають однакові долі.. Ви пережили окупацію і відновили суверенітет, наразі ж Україна переживає складний період — повернення окупованих Росією Донбасу і Криму. Республіка Хорватія і дружній хорватський народ є яскравим прикладом самовідданої боротьби за свою свободу і гідність», — сказав Резніков.

Відрядження продовжиться до 7 жовтня. Протягом 5-7 жовтня заплановано низку зустрічей із високопосадовцями Республіки Хорватія. Також заплановано зустрічі з учасниками мирної реінтеграції окупованих територій країни.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Рєзніков назвав причину призупинення переговорів щодо миротворців ООН на Донбасі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Беженцы из Афганистана: в ЕС на 40% выросло количество просителей убежища

В Европейском Союзе в августе на 40% выросло количество просителей убежища по сравнению с ситуацией год назад. Причиной этому...