Вибухи на «Північних потоках»: в Швеції опублікували перші результати розслідування

-

Читайте также

Служба Державної безпеки Швеції опублікувала перші дані про розслідування вибухів на трубопроводах «Nord Stream», пише Telegram-канал «Інформаційний Спротив».

«Огляд місця події газопроводів Nord Stream-1 і Nord Stream-2 Службою безпеки Швеції завершено. Слідство зміцнило підозри в саботажі. Огляд місця події показав, що поблизу газопроводів Nord Stream 1 і 2 у шведській економічній зоні сталися вибухи, внаслідок яких газопроводам було завдано значної шкоди», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час перевірки на місці [вибухів] було вилучено докази. СБ Швеції вживає різних заходів щодо розслідування цих подій. У рамках цієї роботи вилучений матеріал буде оброблений та проаналізований. Подальше розслідування покаже, чи можна когось запідозрити у цьому злочині , а потім притягнути до відповідальності.

«Служба безпеки Швеції оцінює інциденти у Балтійському морі як дуже серйозні», — говорится в документі.

Як повідомляла група «ІС», росія заздалегідь готувала вибух на газопроводі «Північний потік».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Співробітникам кремля заборонили виїзд за кордон

Серед чиновників усередині адміністрації президента путіна з'явилася інформація, що один із співробітників кремля втік з росії від мобілізації. Чоловік...