Як повідомили в Міноборони, сьогодні, близько 11.30 черговими службами арсеналу в Калинівці було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.

У зоні задимлення було зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу ЗСУ.

Станом на 13.20 на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Нацполіції та Військової служби правопорядку у ЗСУ. Триває локалізація місця займання.

За попередньою інформацією, задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави. Загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована, запевняють у пре-службі Міноборони України.

Як стало відомо групі «Інформаційний спротив», раніше розповсюджена інформація про евакуацію мешканців найближчих сіл не підтвердилася. Арсенал оточено представниками ЗСУ та спеціальних служб. 

Раніше стало відомо про те, що в мережі показали нову систему охорони арсеналу в Калинівці.