Вибухи на арсеналі в Балаклії: в Генштабі повідомили про стан поранених

-

Читайте также

За уточненою інформацією, в наслідок надзвичайної події на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення у Балаклії, Харківської  області двоє військовослужбовців-саперів загинули.

Про це повідомила прес-служба ГШ ЗСУ у Фейсбук.

«Командування Збройних Сил України висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів. П’ятеро військовослужбовців отримали поранення різного ступеня важкості: один – у важкому стані; один – середнього ступеня важкості; троє – легкого ступеня важкості. Також, в наслідок надзвичайної події був знищений один вантажний автомобіль», — йдеться у повідомленні.

Пораненим надається фахова медична допомога. Двоє військовослужбовців перебувають у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги та ще двоє – у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Один військовослужбовець від госпіталізації відмовився.

На місці надзвичайної події працює оперативна група Генерального штабу на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенантом Сергієм Корнійчуком.

За попередніми даними оперативної групи Генерального штабу встановлено, що 15 листопада на спеціально обладнаному місці — майданчику зберігання вибухонебезпечних предметів № 4 групами розмінування здійснювалися роботи з розмінування та знищення вибухонебезпечних предметів. О 14:28, ймовірно у ході завантаження залишків боєприпасів та їхніх елементів, які було підготовлено для подальшого знищення (утилізації), зокрема твердопаливного двигуна до ракет 3М9 зенітно-ракетного комплексу “Куб”, відбулось його загорання з подальшим підривом накопичених для знищення вибохонебезпечних предметів.

Пожежа, яка виникла внаслідок вибуху, була оперативно локалізована та ліквідована.

На місці події продовжують працювати представники Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та представники правоохоронних органів щодо з’ясування причин та обставин надзвичайної події. На технічній території військової частини тривають слідчі дії.

Як повідомляла група «ІС», бойовики вчинили збройну провокацію проти ЗСУ поблизу району розведення військ.

загрузка...

Свежее

В Беларуси две области остались без света из-за пожара на электростанции: опубликовано видео

В Беларуси произошел пожар на ГРЭС в городе Новолукомль. После этого населенные пункты Могилевской и Витебской областей остались без...