Вибори в Сирії: Туреччина заявила, що не визнає результатів

-

Читайте также

Влада Туреччина не визнає результати виборів президента, проведених на підконтрольних режиму Асада територіях Сирії. Про це йдеться в заяві МЗС Туреччини.

«Вибори, організовані сьогодні сирійським режимом, мають нелегітимний характер, який не відображає вільного волевиявлення народу. Ці вибори, проведені у вільних та несправедливих умовах, не відповідають букві та духу резолюції 2254 Ради Безпеки ООН (РБ ООН) про політичне вирішення сирійського конфлікту, а також демонструють непрозоре ставлення режиму до політичного процесу», — йдеться в заяві.

МЗС вказує, що важливим є недопущення спроб режиму отримати штучну легітимність.

«Туреччина рішуче продовжить зусилля у цьому напрямку на знак солідарності з сирійським народом», — вказує турецький МЗС.

Як відомо, Сирійці на підконтрольних режиму Башара Асада територіях цієї середи, 26 травня, взяли участь у президентських виборах, які опозиція називає фіктивними, а країни Заходу серйозно критикують.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Німеччина надає 7,6 млн євро на допомогу з пошуком зниклих безвісти

Посольство Німеччини в Україні повідомило про те, що країна надає 7,6 мільйона євро проєкту, який допомагає знайти зниклих безвісти...