Венесуела відмовляється від використання російських винищувачів

-

Читайте также

На озброєнні ВПС Венесуели залишилося лише 8 російських винищувачів Су-30, з 22 раніше придбаних. Тобто, практично 65% закуплених країною у РФ літаків зламалися, інформує ресурс Останній бастіон.

Причиною неможливості подальшої експлуатації винищувачів є різного роду технічні несправності, що може змусити офіційний Каракас відмовитися від експлуатації бойових літаків з РФ.

На поточний момент у російських військових фахівців немає можливості провести ремонт винищувачів Су-30 безпосередньо на місці, однак, у венесуельських військових також немає можливості провести капітальний ремонт цих бойових літаків або ж придбати нові винищувачі.

Згідно із відомостями, представленим латиноамериканськими засобами масової інформації, Венесуела має намір підтримувати в технічно справному стані лише частину винищувачів Су-30, в той час, як інші літаки почнуть використовувати у якості донорів.

Нагадаємо, група ІС раніше інформувала, що Індонезія знайшла альтернативу російським винищувачам Су-35.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Промышленность России «нырнула» в инфляционную яму

В то время как Росстат сообщает о стабилизации инфляции на уровне потребителей, промышленные предприятия России фиксируют резкий рост отгрузочных...