Великобританія оголосила про нові санкції проти олігархів, державних компаній рф

-

Читайте также

Цей крок став наслідком у відповідь на проведення російським режимом фіктивних референдумів у чотирьох регіонах України, йдеться у повідомленні британського уряду, пише «Міжнародний кур’єр».

До нового списку були включені 92 компанії та приватні особи. Крім того, було введено санкції щодо 33 колабораціоністів та представників рф на тимчасово окупованих територіях України.

До санкційного списку включені голова проросійського уряду в Херсоні, «міністр освіти та науки» так званої «ЛНР», голова так званого «уряду Запоріжжя», заступник голови «ДНР» та багато інших.

Уряд Великобританії підкреслив, що ніколи не визнає результатів цих референдумів чи спроб анексувати суверенну територію України.

Як повідомляла група «ІС», аналітики назвали підприємства російського ВПК, проти яких не застосовані санкції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Міноборони анулювало акредитацію проросійського видання «Страна»

Міністерство оборони України анулювало акредитацію проросійського видання "Страна". Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. "Обходити...