Великобританія готова допомогти Україні з розбудовою військово-морського флоту: стали відомі подробиці

-

Читайте также

Великобританія прокредитує будівництво 8 ракетних катерів для військово-морського флоту України. Про це йдеться у матеріалі Європейської правди.

Два перших корпуси мають бути побудовані на території Великобританії, а решта – на суднобудівному підприємстві в Україні. В ході робіт за кордоном українські спеціалісти зможуть отримати необхідну кваліфікацію для подальшого виробництва шести корпусів в Україні. Підприємство-виробник на території нашої держави обиратиме Кабінет Міністрів України.

Пропозиція з «туманного альбіону» – це проєкт 50-метрових ракетних катерів водотоннажністю близько 400 тонн, що можуть нести ударне озброєння у вигляді восьми протикорабельних ракет, як іноземного виробництва, так і типу «Нептун» коли роботи по морській версії будуть завершені.

Окрім будівництва ударних ракетних катерів, Великобританія готова надати кошти і на інші проєкти для ВМС ЗС України. Загалом мова йде про 1,6 млрд доларів (1,2 млрд фунтів стерлінгів), які може надати Великобританія у позику на 10 років.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше до складу Військово-морських Сил України було включено малий броньований артилерійський катер «Костопіль».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупация Севастополя: знаменитый обелиск «Штык и парус» пришел в окончательный упадок. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Севастополь продолжает разрушаться памятник военным, принимавшим участие в битве за город на...