«Важливий крок для реформування армії»: спікер Верховної Ради підписав закон про капеланство

-

Читайте также

Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав закон «Про службу військового капеланства», назвавши його надважливим для реформування української армії на шляху до членства в НАТО.

«Сьогодні підписав надважливий закон “Про службу військового капеланства”. Вважаю, що цей документ є важливим кроком до формування сучасної української армії, яка дбає про своїх захисників і захисниць», — написав Стефанчук у Facebook.

З його слів, закон став відповіддю на духовний запит. «Запроваджуючи Службу військового капеланства, ми висловлюємо підтримку нашим священнослужителям-добровольцям, що з перших днів і до сьогодні на передовій. Це важливо для реформування нашої армії на шляху до членства в НАТО. Це важливо для України!», — наголосив спікер.

Він додав, що коли у квітні відвідав район проведення ООС, то на власному досвіді переконався, наскільки потрібною для наших військовослужбовців є психологічна та духовна підтримка.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як пройшло спільне заняття капеланів і психологів підрозділів ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

США и Великобритания могут ввести персональные санкции против Путина: заявление

Президент США Джо Байден планирует рассмотреть персональные санкции против президента РФ Владимира Путина в случае нового вторжения в Украину....