Васильківська бригада тактичної авіації провела навчання на групову злітаність. ФОТО

-

Читайте также

Протягом минулого тижня авіатори бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» відпрацювали чотири насичені льотні зміни. Такі польоти потребують неабиякої витримки, втім для справжніх професіоналів своєї справи це — виклик продемонструвати льотний вишкіл та майстерність – на сто відсотків.

Про це повідомляють на сторінці Facebook Васильківської бригади тактичної авіації.

Пріоритетним завданням для льотного складу є вдосконалення навичок ведення повітряних боїв та тактичних прийомів. Пілоти відточують майстерність ведення повітряного бою з малошвидкісними повітряними цілями та безпілотними літальними апаратами.

Варто зазначити, що продовжується підготовка курсантів – льотчиків Харківського Національного університету Повітряних сил на бойових літаках.

Молоді пілоти вперше приступили до тренувальних польотів на групову злітаність у складі пар.
Підбиваючи підсумки льотних змін командир бригади Олексій Манюшкін подякував особовому складу за високий професіоналізм та наголосив, що інтенсивна льотна підготовка є головною запорукою успішного виконання бойових завдань по захисту неба України.

Група «ІС» повідомляла, як пройшла льотна зміна в бригаді тактичної авіації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Обстрел украинских пограничников на Донбассе: пропаганда РФ распространяет фейк о причастности «Азова»

Российские пропагандисты активно распространяют в Сети фейковую информацию относительно обстрела украинских пограничников в районе проведения ООС. Информационный ресурс оккупантов "Донбасс...