Вакцинація від COVID-19: в Австралії створили структуру для боротьби з дезінформацією

-

Читайте также

В Австралії для боротьби з дезінформацією стосовно вакцинування від COVID-19 уряд створив спеціальний підрозділ. Про це йдеться у повідомленні Сіньхуа.

“Міністр охорони здоров’я Грег Хант розповів, що підрозділ, який спільно створили міністерство охорони здоров’я та внутрішніх справ, було “тихенько” засновано у 2020 році на тлі занепокоєнь щодо швидкого поширення неправдивої інформації про вакцинування у соціальних мережах”, — йдеться у матеріалі.

За його словами, деякі із противників вакцинування просувають “помилкові та безвідповідальні погляди”.

“Ми не хочемо забагато поширювати певні найдурніші ідеї, натомість ми прагнемо запевнити громадськість, що боремося із цими дезінформаційними ідеями, які будь-яким чином неправдиво можуть впливати на громадську упевненість”, — наголосив Хант.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у Верховній Раді анонсували законопроект про протидію російській пропаганді та дезінформації.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Турции разработали мини-ракету для БПЛА: что известно  о новинке

Специалисты турецкой оборонной компании Troy Teknoloji Savunma разработали новую мини-ракету для БПЛА и беспилотных наземных транспортных средств. Компания, созданная...