У рамках дострокових виборів народних депутатів до Верховної Ради України своїм виборчим правом на дільницях для голосування користуються військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань України, що залучені до проведення операції Об’єднаних сил.

Про це розповідає прес-центр Об’єднаних сил.

Загалом, як повідомляється, у Донецькій та Луганській областях військові голосують на 211 виборчих дільницях у 18 виборчих округах. Для того, щоби усі військовослужбовці скористались своїм конституційним правом участі у виборчому процесі, командуванням Об’єднаних сил, а також командирами оперативно-тактичних угруповань та військових частин було завчасно проведено значну організаційну роботу.

Зокрема, було опрацьовано питання тимчасової заміни військовослужбовців на бойовому чергуванні, організовано транспортування військовослужбовців в райони розміщення виборчих дільниць тощо.

Як повідомляла група ІС, в Бахмуті (Донецька область) члени комісії ще до початку виборів до Верховної Ради підписали бланки протоколів з «підсумками» результатів голосування.