В які країни найчастіше їздять українці: ДПСУ опублікувала дані

-

Читайте также

Незважаючи на карантинні обмеження та істотне зниження пасажиропотоків у пунктах пропуску, кількість поїздок громадян України до деяких країн зростає. Про це йдеться у повідомленні Держприкордонслужби.

У першому півріччі 2021 року лідером серед українців залишається Польща, до сусідньої держави їздили понад 1,9 млн громадян. 

Другу позицію зі зростанням більш ніж у шість разів (порівняно з І півріччям 2020-го) посіла Туреччина – 774,5 тис. українців побували у цій країні. 

Третє місце із подвійним приростом та загальною кількістю у понад 705 тис. поїздок громадян України посів Єгипет.

Стосовно іноземних громадян, які відвідували Україну за перші шість місяців поточного року, найбільший приріст продемонструвала Туреччина (+29% до показника аналогічного періоду минулого року).

На 6% зросла кількість громадян Німеччини.

Незначним в абсолютній кількості, однак показовим у порівнянні, є зростання у півтора рази кількості громадян США, які прибували в Україну у першому півріччі 2021-го.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Назад в средневековье: «Талибан» запретил брить бороды и ходить барбершопы

Движение «Талибан» запретило мужчинам в Афганистане брить бороды и ходить в барбершопы. Об сообщает местная пресси и руководителя управления...