В Уряді відреагували на вимоги кримського архієпископа ПЦУ: що відомо

-

Читайте также

Сьогодні, 10 грудня, архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент оголосив голодування. Біля будівлі Кабміну він проводив пікет з вимогою забезпечити права релігійної свободи в окупованому Криму. Пізніше стало відомо, що міністр тимчасово окупованих територій Оксана Коляда зустрінеться з архієпископом Климентом.

Про це повідомив архієпископ Євстратій (Зоря) у Фейсбук.

«Роками він просить просту річ — щоби держава Україна передала будівлю кафедрального храму святих Володимира і Ольги у Сімферополі У ВЛАСНІСТЬ Кримьскій єпархії ПЦУ. Бо доки це майно є лише орендованим — його значно важче захищати юридично, в першу чергу на міжнародному рівні. І окупанти цим користуються, «видавлюючи» громаду і єпархію з приміщення», — написав він.

За його словами, роками проекти рішень та його обґрунтування гуляють з кабінету в кабінет і десь тонуть в бюрократичному болоті.

«Сподіваюсь, що хоча б тепер справа, про яку владика і наша Церква просили роками, нарешті буде вирішена», — написав він.

Яке повідомляла група «ІС», в окупованому Криму обікрали храм ПЦУ: у архієпископа Климента є підозри.

загрузка...

Свежее

Боротьба з контрабандою: у СБУ доповіли про успіхи протягом року

СБУ проводить системну боротьбу з транснаціональними угрупованнями контрабандистів. З початку року у зловмисників вилучено оптові партії кокаїну та героїну,...