В Уряді повідомили, коли забезпечать житлом ветеранів АТО і переселенців

-

Читайте также

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у 2022 році влада збирається повністю забезпечити житлом ветеранів АТО і переселенців. Про це Шмигаль заявив на брифінгу за результатами робочої поїздки до Луганської області, повідомляє «Espreso».

«На наступний рік ми запланували, це ініціатива президента України Володимира Зеленського, повністю закрити чергу ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб. Це близько 4 тисяч людей, 4 тисяч сімей, яким ми повністю усім за рахунок держави забезпечимо житло наступного року. Тому будемо закривати черги», — сказав Шмигаль.

Також прем’єр зауважив, що наприкінці 2021 чи на початку 2022 року почне працювати державна фінансова лізингова компанія, яка буде акумулювати кошти й забезпечувати за лізинговими схемами житло для бюджетників, зокрема і внутрішньо переміщених вчителів, лікарів, військових.

За словами Дениса Шмигаля, на цю компанію виділили близько 20 млрд грн.

Віцепрем’єр-міністерка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук назвала своїм основним пріоритетом і пріоритетом місцевої влади забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

«Ми знаємо, наскільки проблема житла є гострою. Ми знаємо, наскільки потрібно, щоб люди мали змогу отримати житло. Бо тоді буде робота, буде сім’я. Буде все-все, що необхідно родині», — сказала Верещук.

Як повідомляла група «ІС», Уряд розподілив кошти на компенсації за житло захисникам-переселенцям.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупанты в Крыму готовят провокации с «ядовитыми почтовыми отправлениями»

Накануне в крымских социальных сетях стала появляться информация о том, что жителям оккупированного Крыма стоит опасаться подбрасывания в почтовые...