В університеті оборони України відбувся тренінг з питань запобігання корупції

-

Читайте также

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено дводенний тренінг для інструкторів у рамках програми НАТО з виховання доброчесності, повідомляє пресслужба університету.

Про це пише Армія Inform.

Захід відбувся з тренерами наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України.

Доктор Надя Міланова офіцер Директорату НАТО оборонних інституцій та нарощування потенціалу, експерт із надання стратегічних консультацій та рекомендацій з розвитку потенціалу в питаннях належного врядування у сфері оборони та безпеки виступила з лекцією: «Методологія оцінки корупційних ризиків: із зосередженням на місіях та операціях».

У другій частині учасники заходу мали можливість послухати командира Жанфранко Романо з Об׳єднаного командування ОЗС НАТО Неаполь, який розповів, як впроваджується політика доброчесності на рівні оперативних штаб-квартир, та доктора Карло Каскелла з лекцією «J9 CMIC-Планування, Політика, Операції та Навчання, Об’єднане командування ОЗС НАТО Неаполь».

Під час заходу, що тривав у онлайн форматі, учасники мали змогу обмінятися досвідом із пані Калей С. Хьорд – старшим аналітиком у обороні, безпеці та інфраструктурі (RAND, Європа) щодо питань, які мають ключове значення під час проведення військових операцій, надали практичні рекомендації, як запобігти корупційним ризикам, що існують під час місій та операцій, оскільки зменшення корупції може бути ключовим чинником, який визначає успіх операції.

Як повідомляла група «ІС», міністр оборони України та Головнокомандувач ЗСУ визначили першочергові напрямки для усунення корупції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Відмовили в контролі над озброєнням: РФ не допустила спостерігачів ОБСЄ у Смоленську та Брянську області

Російська Федерація відмовила представникам латвійського оборонного відомства у відвідинах Смоленської та Брянської областей у рамках контролю ОБСЄ над озброєннями....