В українській армії з’явиться сержантська «академія»: озвучено плани

-

Читайте также

У наступному році планується створити штатний навчальний підрозділ – Курс лідерства сержантського (старшинського) складу при Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Курс матиме два основних завдання. Перше – проведення сержантських курсів лідерства підвищеного і вищого рівнів, курсів підвищення кваліфікації сержантів вищого рівня, семінарів та конференцій. Про це розповів начальник Управління по роботі з сержантським складом Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський, пише «АрміяInform».

За його словами, до другого завдання входитиме: вивчення й узагальнення передового досвіду з підготовки сержантів; розробка (вдосконалення) навчальних програм і кваліфікаційних стандартів курсів підготовки сержантського складу в межах системи багаторівневого вишколу, навчально-методичних матеріалів для них; контроль якості навчання й дотримання стандартів підготовки у військових коледжах та центрах підготовки сержантського складу.

– Власне, Курс буде аналогом Центру підготовки та передового досвіду сержантського складу ЗСУ (NCO Centre of Excellence. – Ред.), в який він розшириться у перспективі. Це дозволить забезпечити впровадження сучасних методик підготовки сержантів у курси професійної військової освіти та підготовки сержантського складу ЗСУ, забезпечити єдиний підхід і стандарти у різних навчальних інституціях, – зауважив Олександр Косинський.

Він додав: з часом, якщо не контролювати, як проводять курси в різних навчальних закладах та центрах, вони можуть почати працювати по-різному, хоча програма буде єдиною. Це призведе до різниці у вишколі сержантів (старшин) за одними й тими ж дисциплінами навчання. Тобто, по-різному підготовлені сержанти на певному рівні не зможуть комунікувати та налагоджувати ефективну службову взаємодію.

– Це перший крок на шляху створення найвищої навчальної інституції сержантського (старшинського. – Ред.) складу ЗСУ. Він зі свого боку є завершальним етапом побудови сучасної системи багаторівневої підготовки сержантів. Нам дуже важливо, що цей Курс створять саме у Національному університеті оборони України – найвищому навчальному закладі для офіцерського складу, який проводить курси на рівні L-3 та L-4 для полковників і генералів. Це значне досягнення, кілька років тому про це мріяти годі було. Навчальна матеріально-технічна база й умови НУОУ дають дуже гарні можливості для якісної підготовки сержантів на ключові посади сержантського корпусу. Маю обгрунтовану надію, що наступного року цей Курс створимо, – наголосив головний старшина ЗСУ − начальник Управління по роботі з сержантським складом Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський.

Як повідомляла група «ІС», ракетні підрозділи ЗСУ проходять підготовку на Херсонщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як на Прикарпатті «ставали на крило» курсанти-льотчики. ФОТО

До Івано-Франківської бригади тактичної авіації прибули курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил (ХНУПС) імені Івана Кожедуба. Це новий етап...