В Україні знімуть фільм про катастрофу рейсу МН17 в небі над Донбасом

-

Читайте также

Документальний фільм «Залізні метелики» про катастрофу малазійського Боїнгу МН17, створить ГО «Творче об’єднання «Вавилон 13». Про це повідомляється на сайті Держкіно.

26 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з ГО «Творче об’єднання «Вавилон 13». Фільм профінансують на 2 млн 305 тис. 846,96 грн — це 54 % загальної вартості виробництва. Режисером та автором сценарію стрічки є Роман Любий, продюсери – Володимир Тихий, Андрій Котляр.

«Залізні метелики» – шрапнель ракети, якою підконтрольні РФ бойовики влітку 2014 року збили літак у небі над Донбасом. Внаслідок катастрофи малазійського рейсу МН17 загинуло 298 осіб. «Ми думали – це кінець війни. Усі побачили, що російсько-український конфлікт стосується всього світу. Однак інформаційна війна заплутує цей випадок. Замість розплутати його, фільм беземоційно досліджує процес», — зазначають у Держкіно.

У фільмі, крім документальної хроніки, буде використано художню реконструкцію та анімацію. За словами команди, цей фільм не лише про збитий літак, а й про гібридну війну в цілому.

Реліз стрічки в Україні планується у 2020 році.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що Нідерланди звинуватили Росію в саботажі справи МН17.

загрузка...

Свежее

Разведка Канады заметила невиданную со времен «холодной войны» шпионскую активность

В минувшем году иностранная шпионская активность и иное стороннее вмешательство в дела Канады достигли масштабов, которые не наблюдались со...