В Україні завершується підготовка до масштабних багатонаціональних навчань «COSSACK MACE»

-

Читайте также

У цьогорічних навчаннях візьмуть участь військові з Великої Британії, США, Данії, Швеції, Канади. Україну представлятимуть підрозділи ЗСУ та Держприкордонслужби, повідомили у ДПСУ.

Минулого тижня представники Держприкордонслужби взяли участь у завершальній конференції з планування «COSSACK MACE – 2021». Вона пройшла під керівництвом командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України на базі міжвидового центру підготовки підрозділів та військових частин ЗСУ.

На конференції обговорювалися сценарії застосування залучених до навчань сил та засобів. Також учасники конференції розглядали порядок організації та здійснення зв’язку між українськими підрозділами та підрозділами країн НАТО, здійснювали логістичні розрахунки.

Представники військово-тренувальної операції UNIFIER наголосили, що планування навчань здійснюється в рамках вивчення процесу прийняття військових рішень відповідно до стандартів НАТО. Завдання підрозділів в обороні та наступі також будуть реалізовуватися за натівськими стандартами. Навчання мають підвищити рівень взаємодії між складовими сектору оборони України та покращити взаємосумісність військових підрозділів України з підрозділами країн Північноатлантичного альянсу та партнерів НАТО.

Зазначимо, що організаторами навчань «COSSACK MACE» («Козацька булава») є Україна та Велика Британія. Метою спільного багатонаціонального проєкту визначено покращення сумісності між військовими формуваннями Великої Британії та України, посилення взаємовідносин, спільного планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня.

Цьогорічні навчання пройдуть влітку на базі одного з навчальних центрів Збройних Сил України. До участі у цьому заході продовжують готуватися бійці прикордонної комендатури швидкого реагування Білгород-Дністровського прикордонного загону Південного регіонального управління.  

Група «ІС» повідомляла, які міжнародні військові навчання пройдуть в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Прикарпатті відбулися навчальні збори кулеметників: опубліковано фото

На Прикарпатті пройшли навчальні збори з кулеметниками військових частин Західного ОТО. Впродовж п’яти днів військовослужбовці Національної гвардії вдосконалювали свої...