В Україні з’являться сучасні військові бази — командувач Сухопутних військ ЗСУ

-

Читайте также

У 2020 році для новостворених бригад Сухопутних Військ Збройних Сил України можуть побудувати сучасні військові бази. В першу чергу це стосуватиметься частин, що дислокуються на Сході України.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Defense Express розповів командувач Сухопутних Військ України генерал-лейтенант Олександр Сирський.

З огляду на те, що частина бригад, які було створено в рамках заходів з підвищення бойових спроможностей СВ ЗСУ на тлі збройної агресії з боку РФ, не мають власних пунктів постійної дислокації, або дислокуються у непідготовлених для цього спорудах, військове керівництво України реалізує плани з побудови низки сучасних військових баз для їх розміщення.

«В нас декілька бригад мають пункти постійної дислокації, які не відповідають вимогам сьогодення. Тобто, вони знаходяться або на території колишніх військових частин, які були передані органам державної влади і тривалий термін не експлуатувалися. Інші бригади використовують території колишніх заводів, тобто, знаходяться в неналежних умовах. Тому і Міністр оборони, і Начальник Генерального штабу, і я, влітку об’їздили всі пункти постійної дислокації подібних бригад. За результатами цих поїздок були складені плани відновлення. Головний напрямок діяльності тут – це створення сучасних військових баз для цих бригад», — розповів Олександр Сирський.

Як повідомляла група «ІС», нова українська армія: названі досягнення Сухопутних військ за 3 роки.

загрузка...

Свежее

«Прозрачная» граница: почему Беларусь ослабила миграционный контроль

На литовско-белорусской границе фиксируется всплеск нелегальной миграции. Практически каждый день литовские пограничники задерживают группы беженцев, в основном из Ирака,...