В Україні відновлено будівництво катерів для ВМС

-

Читайте также

Завод «Кузня на Рибальському» відновив будівництво катерів для ВМС ЗС України.

Про це повідомляє інформаційний портал Мілітарний.

Мова йде про восьмий корпус малого броньованого артилерійського катеру (МБАК) проєкту 58155 та третього десантно-штурмового катеру проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК».

На заводі озвучують наміри до кінця цього року спустити на воду обидва катери.

Наприкінці минулого року всі роботи по катерах були призупинені, для майбутнього МБАК сформували корпус, але роботи зі збирання не проводились, а корпусу «Кентавр-ЛК» фактично не існувало.

Слід нагадати, що два десантно-штурмові катери проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК» закладені 28 грудня 2016 року та спущені на воду 14 вересня 2018-го року, після трьох років все ще перебувають на випробуваннях і доведенні.

Через це Державне бюро розслідувань (ДБР) висунуло обвинувачення посадовцям Приватного акціонерного товариства «Кузня на Рибальському», а також деяким колишнім військовим чиновникам у зриві будівництва десантно-штурмові катери типу «Кентавр-ЛК».

На брифінгу начальник слідчого відділу ДБР Олег Гриняк повідомив, що тактико-технічні характеристики не відповідали заявленим виробником по швидкості, водотоннажності та осадки.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС: Морпіхи завершили курс з управління маломірними катерами під керівництвом інструкторів з США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

“Московська клякса”: експерт прокоментував рішення синоду РПЦ

Після засідання синоду РПЦ, яке завершилося 24 вересня, було прийнято низку рішень, що відображено у відповідних журналах. Найбільшого резонансу...