В Україні відбудуться унікальні стратегічні навчання, в яких візьмуть участь 12 тисяч військовослужбовців різних країн

-

Читайте также

Фейки РФ: Кисельов анонсував створення військово-морської бази НАТО в Сєвєродонецьку

Російський пропагандист Дмитро Кисельов анонсував створення військово-морської бази НАТО в місті Сєвєродонецьк, яке розташоване за 250 кілометрів від морського...

Война на Кавказе: что известно о ситуации на третий день боев

В Нагорном Карабахе третий день продолжаются бои между армиями Армении и Азербайджана. Обе стороны прямо называют конфликт войной, сообщает...

Міноборони України поскаржилось на недостатність фінансування: чим відповів Уряд

У серпні Міністр оборони поскаржився прем’єр-міністру Денису Шмигалю на те, що Міністерство фінансів запропонувало встановити граничні витрати військовому відомству...

У другій половині вересня на всіх військових полігонах України, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака відбудуться стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля 2020». Про це на брифінгу повідомив начальник Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України полковник Богдан Сеник, інформує Генштаб ЗСУ.

Як повідомив спікер Генштабу, стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля — 2020», які відбудуться за темою «Управління міжвидовим (міжвідомчим) угрупуванням військ (сил) в операції сил оборони», за своїм розмахом, складом сил та засобів і залученням наших партнерів є унікальними.

У навчаннях планується участь розвідувальної, винищувальної та бомбардувальної авіації країн-членів НАТО, сумісне застосування сил спеціальних операцій та десантно-штурмових підрозділів у різних умовах обстановки.

Буде здійснюватись прийняття, обробка та передача інформації від партнерів в інтересах вогневого ураження.

Задіють прийняту на озброєння ЗС України автоматизовану систему управління зброєю. Планується масоване застосування частин та підрозділів ракетних військ і артилерії в комплексі з авіацією Повітряних Сил та зенітними ракетними військами.

До навчань, як повідомив Богдан Сеник, залучатимуться органи військового управління Збройних Сил України та інших складових сил оборони, визначені військові частини та підрозділи. Зокрема, у рамках СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» відбудуться навчання «Спільні зусилля» за участі військовослужбовців Збройних Сил Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині пройдуть міжнародні навчання «Рапід Трайдент – 2020» за участі військовослужбовців 15 країн-партнерів.

Загалом у навчаннях «Об’єднані зусилля — 2020» візьмуть участь близько 12 тисяч військовослужбовців, з них до 8 тисяч – безпосередньо на полігонах під час практичної фази навчань.

Планується залучити до 50 одиниць артилерійських систем, близько 80 танків та 450 бойових броньованих машин, бойові кораблі, армійську авіацію та повітряні сили. У їхньому складі залучатимуться і зразки техніки, які нещодавно прийнято на озброєння Збройних Сил України. Зокрема, новітні комплекси «НЕПТУН», «ВІЛЬХА», безпілотні літальні комплекси «BAYRAKTAR».

Наголошується, що елементи стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля — 2020» відпрацюють практично на всіх військових полігонах України. Завдання виконуватимуть також і сформовані військові частини та підрозділи територіальної оборони.

Під час навчань органи військового управління та органи управління інших складових сил оборони здійснюватимуть управління військами (силами) та нарощуватимуть оперативні спроможності в ході ведення операції чи бойових дій.

Військові навчання «Об’єднані зусилля 2020» дозволять на практиці відпрацювати декілька сценаріїв захисту України та закріпити практичними діями уміння та навички отримані військовослужбовцями протягом навчального року, резюмував начальник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ України.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, українське військо готується до накопичення російських військ під приводом підготовки навчань «Кавказ-2020», організувавши навчання «Об’єднані зусилля 2020».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Чебурнет в РФ: Госдума предлагает «замедлять» доступ к Facebook и Twitter

Российская Федерация становится все ближе к так называемому "Чебурнету". В Государственной Думе готовят законопроект, с помощью которого российские власти...

Міноборони України поскаржилось на недостатність фінансування: чим відповів Уряд

У серпні Міністр оборони поскаржився прем’єр-міністру Денису Шмигалю на те, що Міністерство фінансів запропонувало встановити граничні витрати військовому відомству на 2021 - 2023 роки...

Фейки РФ: Кисельов анонсував створення військово-морської бази НАТО в Сєвєродонецьку

Російський пропагандист Дмитро Кисельов анонсував створення військово-морської бази НАТО в місті Сєвєродонецьк, яке розташоване за 250 кілометрів від морського узбережжя. Про це на своїй...