В Україні успішно випробували вітчизняний аналог РСЗВ «Град»

-

Читайте также

Ракетна система залпового вогню БМ-21УМ «Берест», яка є аналогом радянського РСЗВ БМ-21 Град, та вперше було продемонстрована ще у 2018 році на Міжнародній спеціалізованій виставці “Зброя та безпека», успішно пройшла заводські випробування. Наразі показники вітчизняної машини значно відрізняються від «прототипу» в кращий бік, повідомляє ресурс Армійський вісник.

Вантажопідйомність української машини збільшена удвічі, максимальна швидкість і запас ходу — на 20 відсотків, кабіна вміщує екіпаж із 5 осіб, боєкомплект реактивних снарядів – 50 штук. Робочі місця екіпажу обладнані пультом керування пусковою установкою, навігаційною системою СН-4215 від ДП «Оризон-Навігація», яка дозволяє екіпажу проводити підготовку до стрільби, зокрема топогеодезичну прив’язку, взагалі не залишаючи кабіни.

Також «Берест» інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою — обслуга РСЗВ у режимі реального часу отримує координати ворога, які надходять із безпілотників, контрбатарейних РЛС та інших можливих джерел інформації.

Загалом проект «Берест» – це глибока модернізація бойової машини БМ-21 «Град». Під час проєктування «Береста» фахівці підприємства тісно співпрацювали з військовими артилерійськими підрозділами, екіпажами бойових машин реактивної артилерії та врахували їхні поради та бойовий досвід у створенні нової машини, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що ще торік Україна повністю замістила компоненти РСЗВ «Град», які виготовлялися на Пермському заводі ім.Леніна та Ковровському механічному заводі у РФ.

загрузка...

Свежее

Українські військові випробували модернізовані зразки озброєння: опубліковано фото

На державному випробувальному полігоні ЗСУ «Алібей» відбувся черговий етап випробувань модернізованих зразків ракетного озброєння до систем «Град» та «Точка-У»....