В Україні святкують День воєнної розвідки: начальник ГУР виступив зі зверненням

-

Читайте также

Сьогодні, 7 вересня, в Україні відзначають День воєнної розвідки. З цієї нагоди начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Кирило Буданов виступив зі зверненням.

«Розвідник – це не просто професія, це – покликання. Для кожного з нас велика честь і відповідальність присвятити своє життя воєнній розвідці. Сьогодні значно зросла її роль, адже в умовах гібридної російської агресії ми змушені діяти більш активно та гнучко. Ми приділяємо особливу увагу превентивному реагуванню на нові виклики і загрози для України та прогнозуванню розвитку подій. Це вимагає від нас глибокого розуміння національних інтересів і стратегії їх захисту, чіткого бачення цілей, поєднання потужного інтелектуального потенціалу та широкої ерудиції», — сказав Кирило Буданов.

Також начальник ГУР особливо відзначив українських військових, які воюють проти агресора.

«На всіх ділянках фронту й у ворожому тилу патріотично налаштовані, мужні, сміливі воїни-розвідники своїми професійними діями наводять жах на агресора, деякі з них вже стали легендою. Вічна шана і слава нашим бойовим побратимам, які до останнього подиху залишились вірними присязі та військовому обов’язку, захищаючи рідну землю. Вдячний всьому особовому складу за вагомий внесок у захист територіальної цілісності та незалежності України. Бажаю вам усім подальших професійних успіхів, наснаги, оптимізму та віри в нашу перемогу! Слава воєнній розвідці України! Слава Україні!», — сказав Кирило Буданов.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Террористы «ДНР» сорвали работу СММ ОБСЕ: опубликованы подробности

В центре Донецка российские оккупационные власти инспирированными акциями протеста возле штаб-квартиры СММ ОБСЕ на два дня заблокировали работу Миссии....