В Україні судитимуть «чиновника ЛНР», який віддавав накази про катування полонених

-

Читайте также

До суду направлено обвинувальний акт стосовно «начальника Слов’яносербської виправної колонії №60 міністерства внутрішніх справ ЛНР», якого судитимуть за  посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, повідомили а Офісі генпрокурора України.

Слідством встановлено, що у 2016 році мешканець Алчевська приєднався  до «МВС ЛНР» окупаційної адміністрації РФ в Луганській області та обійняв посаду керівника колонії. У своїй діяльності він впроваджує насильницьку «державну» політику виконання покарань у відповідності до псевдонормативно-правових актів так званої «ЛНР».

Обвинувачений віддає підлеглим співробітникам накази вчиняти протиправні дії стосовно засуджених: застосувати фізичну силу, катувати,  утримувати без надання медичної допомоги, примусово працювати за їжу. Один із наявних у матеріалах кримінального провадження фактів – систематичне катування засудженого у приміщенні спортзалу установи відбування покарань. Упродовж чотирьох років на виконання вказівок керівника колонії  громадянина України систематично підвішували за руки до стелі, жорстоко били, погрожували вбивством.

Наразі обвинувачений перебуває у розшуку.

Як повідомляла група «ІС», колишній розвідник розповів про катування в російському полоні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В оккупированном Симферополе оштрафовали журналиста Кадырова

Подконтрольный России Киевский районный суд оккупированного Симферополя оштрафовал крымского гражданского журналиста Айдера Кадырова на 5 тысяч рублей за «участие...