В Україні створюють баражуючі боєприпаси для авіації: що відомо

-

Читайте также

У Конструкторському бюро «Південне» розпочато роботи зі створення українських перспективних баражуючих боєприпасів повітряного базування.

Про це повідомили на держпідприємстві під час підбиття підсумків своєї діяльності у 2021 році, передає «Мілітарний».

Перспективні боєприпаси призначені для ураження широкого діапазону різних цілей. Українські баражуючі боєприпаси будуть застосовувати сучасні схеми бойового використання. Судячи з презентації, їх можна буде застосовувати з різних авіаційних пілотованих та безпілотних (БПЛА) авіаційних платформ.

Нагадаємо, що у ДП «КБ «Південне» минулого року повідомили, що для ракети «Блискавка» вже було виготовлено дослідний зразок головки самонаведення для роботи по наземним цілям. Мова йде про комплексовану головку самонаведення – радіолокаційну з оптичним каналом, що дозволятиме працювати у різних погодних умовах, а також забезпечити точність.

Також стало відомо, що для ракети розробляють ще дві головки самонаведення – активно-пасивна (для ураження морських цілей) та пасивна радіолокаційна головка самонаведення (призначена для ураження радіовипромінюючих об’єктів).

Як повідомляла група ІС, розробка НВП «Атлон Авіа» дрон-камікадзе «Грім» пройшов черговий етап льотних випробувань.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Мобілізовані рашисти в Енергодарі потерпають від голоду та клопів

Загарбники із Саратовської області рф, які дислокуються в районі Енергодару, скаржаться на холод, голод, клопів у білизні та й...