В Україні проходять спільні з Британією навчання «Козацька булава — 2021»

-

Читайте также

Схоже, при оборонному плануванні військово-політичне керівництво нашої країни допускає варіант, що РФ може провести гібридну атаку проти України не лише у форматі створення «квазі-державного утворення» терористів, але й — у «більш вужчому» форматі, у формі нападу на окреме місто чи важливий інфраструктурний об’єкт.

Про це повідомляють на сайті Newssky.

На це, схоже, вказує один із епізодів спільних україно-британських навчань «Козацька булава-2021», про який стало відомо учора, 16 липня.

Військові України та Великої Британії провели показове тактичне заняття за тематикою «Бій в урбанізованій місцевості».

За сценарієм цього заняття, для проведення таких дій були залучені підрозділи окремої 54 механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, взвод спеціального призначення Держприкордонслужби України, стрілецька рота 4-го батальйону Королівського Шотландського полку Збройних Сил Великої Британії, армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ, літаки британських Повітряних сил.

Ці об’єднані сили отримали завдання провести штурмові дії в урбанізованій місцевості за підтримки авіації, артилерії та бронетехніки, завдати противнику вогневого ураження та виконати зачистку населеного пункту.

У цих занять була «гуманітарна складова», спрямована на збереження життя цивільного населення: перед виконанням вогневого удару було проведено оповіщення населення, і для його виходу — відкрито гуманітарний коридор.

Роль бійців ДПСУ в даному випадку — розгортання відпрацювання фільтраційних пунктів.

У цього заняття було два завдання: перевірити взаємосумісності армій України та Великої Британії, відпрацювати ведення бойових дій відповідно нормам міжнародного гуманітарного права.

Як повідомляла група «ІС», на українсько-російському кордоні скоєно напад на прикордонний наряд.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Конфликт на Балканах: Сербия угрожает вторжением в Косово

Сербия поставила ультиматум НАТО на фоне конфликта между Белградом и Приштиной. «Если НАТО никак не отреагирует на обострение конфликта между...