У Києві презентували унікальне видання про символіку українських миротворчих контингентів

-

Читайте также

Громадська організація «Асоціація колекціонерів військової символіки» видала унікальну книгу про історію миротворчої діяльності Збройних Сил України. 

Так, у цій книзі зібрано максимально повну й точну інформацію про символіку українських миротворчих контингентів. Крім нарукавних емблем, нагрудних знаків та прапорів, автори приділили увагу нагрудним нашивкам, нарукавним пов’язкам, сувенірній продукції. Адже це не просто шматки тканини, а свідки активної діяльності України на міжнародній арені, мужності й доблесті її військовиків.

«З моменту відновлення незалежності у 1991 р. Україна послідовно підтримує ініціативи світової спільноти, спрямовані на припинення збройних конфліктів. Вже у 1992 р. уряд України отримав запрошення долучитися до врегулювання югославського конфлікту. Перші військовики ЗС України вирушили на Балкани 15 липня 1992 р. Тож починаючи з 2013 р. 15 липня відзначають як День українських миротворців. У наступні роки географія миротворчої діяльності України невпинно розширювалася. Ангола, Конго, Ліван, Сьєрра-Леоне, Ірак, Ліберія – ось далеко не повний перелік “гарячих точок”, в яких побували її військовики. Миротворчі операції здійснювалися під егідою ООН, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, — йдеться в анотації до цього видання.

Як повідомляла група «ІС», в Україні вийшла друга частина військово-документальної трилогії про оборону Донецького аеропорту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Депутат-единорос Вассерман в Госдуме РФ заявил, что украинской нации не существует. ВИДЕО

Депутат Госдумы РФ от «Единой России» Анатолий Вассерман, не так давно сбежавший из Украины в Россию и скоропостижно получивший...