В Україні підготували план «Б», на випадок припинення транзиту газу з РФ

-

Читайте также

В Україні активно готуються до можливого припинення Росією транзиту газу територією країни. З цією метою «Укртрансгаз» завершив модернізацію газовимірювальної станції «Гребеники»(Одеська область). Відтепер станція готова здійснювати реверсне транспортування.

Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

ГВС «Гребеники» задіяна у транспортуванні газу через кордон Україна – Молдова. Модернізація технологічної трубопровідної обв’язки станції дозволила суттєво підвищити маневреність та надійність функціонування ГТС, особливо у разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Проектна потужність станції після модифікації складає 70 млн куб. м на добу в аверсному режимі та 4 млн куб. м на добу в реверсному режимі з Молдови.

Зазначені роботи здійснені відповідно до ініціативи CESEC, що передбачає забезпечення транспортування природного газу через трансбалканські трубопроводи у реверсному напрямку з Греції через Болгарію та Румунію до України та Молдови.

Зазначений маршрут є цікавим для учасників ринку – у 2018 році Укртрансгаз успішно провів оцінку попиту на вхідні потужності в Україну з Румунії та підтвердив економічну доцільність створення таких потужностей на трансбалканському маршруті.

Як повідомляла група «ІС», газовий шантаж триває: «Газпром» висуває нові умови Україні.

загрузка...

Свежее

МОК принес извинения за скандал с границей Украины на карте

В Международном олимпийском комитете (МОК) отреагировали на скандальную ситуацию с прорисованной границей между Украиной и Крымом на карте. «Это была...