В Україні модернізували станцію наведення протитанкових ракет: що відомо

-

Читайте также

На державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І). Цей виріб, розроблений у тісній кооперації з ДП «Державне київське конструкторське бюро «Луч», призначений для визначення, розпізнавання, супроводу цілі та наведення на неї протитанкових ракет із вертольотів, пише «АрміяInform».

Як розповів заступник директора – головний конструктор ДП «Ізюмський приладобудівний завод» Валерій Коваленко, за своїми характеристиками вітчизняна ОПСН-І нічим не поступається іноземним аналогам. Основна відмінність у тому, що наш виріб має лазерний канал керування ПТКР. У стандартній комплектації він оснащений тепловізійним каналом (дальність виявлення цілі становить від 14,5 км) та трьома телевізійними каналами з цифровими багатофункціональними кольоровими камерами (цілі визначаються на відстані до 12,5 км), а також лазерним далекоміром.

Після проведення модернізації на ОПСН-І вдалося досягти значного покращення основних параметрів. Так, завдяки застосуванню потужнішої оптики вузького каналу наведення дальність виявлення цілі збільшилася до 25-30 км, а розпізнавати їх на відстані 15 км. На ОПСН-І також встановили новий сучасний тепловізор, за допомогою якого з’явилася можливість виявляти цілі на відстані до 14,5 км, та сучасні волоконні гіроскопи для покращення точності стабілізації.

Як повідомляла група «ІС», в Україні вдало модернізували відому систему залпового вогню.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На железнодорожном переезде в Амурской области РФ произошло смертельное ДТП. ВИДЕО

Поезд столкнулся с грузовиком «КаМАЗ» в результате ДТП на железнодорожном переезде в Амурской области РФ. При этом локомотив и...