В Україні і ТКГ змінився представник ОБСЄ: що про нього відомо

-

Читайте также

Від 1 серпня в Україні змінився представник ОБСЄ, який також представляє організацію в Тристоронній контактній групі. Фінський дипломат Мікко Кіннунен змінив на посту швейцарського дипломата Хайді Грау.

Про це повідомляють на сайті «Сьогодні».

Глава МЗС України привітав Кіннунена на новій посаді.

«Привітання Мікко Кіннунену зі вступом на посаду спецпредставника ОБСЄ в Україні та Тристоронній контактній групі (ТКГ). Особлива подяка послу Хайді Грау за її вміле керівництво ТКГ протягом останніх півтора років», – пише Дмитро Кулеба в своєму твіттері.

6 липня стало відомо про вихід з переговорного процесу в Тристоронній контактній групі швейцарського дипломата Хайді Грау. Вже 19 липня оголосили, що Кіннунен замінить Грау від 1 серпня.

Як повідомляється на сайті фінського уряду, Мікко Кіннунен до останнього часу був політичним директором (генеральним директором з політичних питань) Міністерства закордонних справ.

Він почав працювати в МЗС Фінляндії у 1996 році і працював, серед іншого, директором відділу політики безпеки і першим послом Фінляндії з протидії гібридним загрозам.

У 2009-2013 роках Кіннунен працював послом Фінляндії в Казахстані і Киргизстані. Він також працював в посольствах в Москві і Вашингтоні, округ Колумбія, і в Постійному представництві Фінляндії при Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку.

Як повідомляла група «ІС», окупанти на Донбасі погрожують збивати БПЛА місії ОБСЄ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Суд арестовал 12 российских самолетов и 4 судна: что известно

Суд арестовал 12 самолетов авиакомпании из Российской Федерации и 4 судна за нарушение правил международных полетов и судоходства на...