В Україні анонсували розробку нового бронеавтомобіля: що відомо

-

Читайте также

Директор компанії «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма в інтерв’ю для Сергія Камінського анонсував розробку спеціального броньованого автомобіля «КАМРАТ» спільно з ПрАТ «КрАЗ». Про це повідомляє Український мілітарний портал.

В якості шасі для цієї бойової машини використовується вітчизняний КрАЗ-5233 з колісною формулою 4х4. Спеціальний броньований автомобіль «КАМРАТ» призначений для перевезення особового складу у кількості до 10 осіб (2+8) по бездоріжжю. Балістичний захист «КАМРАТ» ПЗСА-5 за ДСТУ 3975 та захист днища при підриві під колесом або днищем до 6 кг у тротиловому еквіваленті.

Повна маса бойової машин – 16400 кг. Двигун 6-ти циліндровий рядний турбодизель Weichai Power, потужністю 380 к.с. і обертовим моментом 1460 Н*м.

Спеціальний броньований автомобіль «КАМРАТ» має аналогічну довжину з бронеавтомобілем «Варта» – 7190 мм, але меншу висоту – 2600 мм у порівнянні з 2850 мм. Також він легший на більш ніж одну тонну – 16 400 кг проти 17 500 кг.

Компанія «Українська бронетехніка» вже має досвід роботи з продукції ПрАТ «КрАЗ» – саме вони здійснювали виробництво броньованих кабін до вітчизняного ракетного комплексу РК-360 МЦ «Нептун».

загрузка...

Свежее

Польша сообщила о новых попытках мигрантов пересекти границу со стороны Беларуси: что известно

За сутки 28 января попытку нелегального перехода границы Польши со стороны Беларуси предприняли более сорока мигрантов. Об этом говорится...