В Україні активно працюють над виробництвом перспективного багатоцільового вертольота. ВІДЕО

-

Читайте также

Илон Маск готовится к испытанию прототипа ракеты для полета человека на Марс

Илон Маск заявил, что примерно через неделю намерен запустить прототип космической ракеты Starship, который разрабатывается его компанией SpaceX для...

Военный конфликт между Арменией и Азербайджаном: данные о потерях сторон

Конфликтующие Азербайджан и Армения обнародовали данные о потерях сторон во время вспышки военного конфликта в Нагорном Карабахе. Они кардинально...

Новая война в Нагорном Карабахе: тактика малых шагов или тотальное освобождение

Нагорный Карабах всегда был болезненной темой, как при СССР, так и после развала “социалистического рая”. И на протяжении трех...

Фахівці ТОВ «Авіаційна компанія «Вектор», яке входить до Ліги оборонних підприємств України, протягом кількох років активно працюють над створенням серійного виробництва легких багатоцільових вертольотів ВМ-4 та їхніх модифікацій, пише АрміяInform.

Гендиректор «Авіаційної компанії «Вектор»  Анатолій Козубенко розповів, що особливістю ВМ-4 є, на відміну від закордонних аналогів, наявність двох поршневих двигунів. Тобто в разі відмови одного з двигунів вертоліт зможе продовжувати керований політ з повним завантаженням, знайти місце для посадки і безпечно її здійснити. Крім того, два поршневих двигуни суттєво розширюють сферу їхнього застосування в тих місцях, де потрібен високий ступінь безпеки польоту — густонаселена інфраструктура міста, гірські та лісові масиви, морська акваторія тощо.

Варто додати, що залежно від типу двигунів, може використовуватися автомобільний бензин А-95, авіаційний бензин 100LL або дизельне паливо. У перспективі передбачається розробка п’ятимісного вертольота з двома поршневими двигунами і розробка легких вертольотів із застосуванням гібридних силових установок.

«Авіаційна компанія «Вектор» вже отримала патенти на легкий багатоцільовий вертоліт з двома двигунами та вертоліт з гібридною силовою установкою (в разі проблем з двигуном він деякий час може працювати на акумуляторі).

За словами Анатолія Козубенка, ВМ-4 має різні модифікації — для військових, поліції, медиків тощо. Однією з них є легкий штурмовик ВМ-4В «Кіборг», який здатний, залежно від потреб, нести на собі некеровані ракети АР-8, керовані ракети АР-8Л, протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр», кулемети ПКМТ.

Корпус вертольота являє собою конструкцію обтічної форми, виконану з композитних та алюмінієвих матеріалів. В поєднанні з невеликими розмірами вертоліт стає малопомітною ціллю для радарів. На відміну від американського MD500, в якого газотурбінний двигун, ВМ-4 з поршневими двигунами залишає набагато менший тепловий слід, завдяки чому вертоліт являє собою малопомітну ціль для ракет з інфрачервоною головкою самонаведення. Втім, при більших розмірах та більшою вагою MD500 може нести більше різного озброєння.

У будь-якому випадку, український «Кіборг» при невеликих розмірах та високій маневреності може бути ефективним у локальних військових операціях проти ворожих танків, піхоти, здійснювати раптові рейди на ворожі позиції. Своєю чергою, модифікація ВМ-4К «Нептун» є палубним вертольотом, який зможе, крім ракетної зброї і кулемета, нести на собі гідроакустичні буї та глибинні бомби для боротьби з підводними човнами.

Інші модифікації ВМ-4 можуть використовуватися для постачання боєприпасів або евакуації поранених. До речі, досвід американців показує велику ефективність і значення легких багатоцільових вертольотів під час бойових дій. Для прикладу, за весь період війни в Кореї легкими вертольотами було евакуйовано близько 50 тисяч поранених. А у В’єтнамі було евакуйовано до 95% поранених, при цьому допомога надавалася їм в перші години після поранення.

Крім того, Анатолій Козубенко зазначив, що ціна одного базового ВМ-4 становить близько 350 тисяч доларів. Американські вертольоти такого класу коштують близько 1,5 млн. доларів. Перспективна розробка українського багатоцільового вертольота є доволі дешевою в порівнянні із закордонними аналогами і може дати поштовх вертолітобудуванню України. Щобільше, всі деталі, за виключенням двигунів і деяких комплектуючих — українського виробництва.

Проєкт щодо ВМ-4 розрахований на 3 роки в 3 етапи, протягом яких буде здійснюватися розробка конструкторсько-технологічної документації, створення дослідних зразків, їхнє випробування і сертифікація, а також підготовка до серійного виробництва. Починаючи з четвертого року планується виробництво першої партії вертольотів і його модифікацій на виробничих потужностях заводу «Антонов» або на власному заводі (якщо рішення про його будівництво буде схвалено з інвестором).

До речі, іноземці вже зацікавилися ВМ-4. З однією із азіатських країн вже навіть підписано відповідний протокол — вони зацікавлені у вертольотах української компанії для своєї поліції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В «Укроборонпроме» опровергли фейк пропаганды РФ о приостановке контракта с Перу

ГП «Антонов» продолжает выполнять работы по постройке среднего транспортного самолета Ан-178 по заказу Министерства внутренних дел Республики Перу. Об...

«Кровавый маркер готовящихся провокаций»: в Нагорный Карабах забросили десант российских пропагандистов

Жителям столицы Нагорного Карабаха - Степанакерта - следует быть настороже, поскольку в их город уже заброшен десант российских журналистов, среди которых военкор “Комсомольской правды”...

Twitter ввел санкции против пропагандистов Кремля: что известно

Twitter ввел санкции против российского пропагандистского информагентства «РИА Новости». Соцсеть удалила из поисковой выдачи аккаунт, сообщают в соцсетях. Пользователи, которые не были подписаны на страницу...