В Україні створять Національне військове меморіальне кладовище

-

Читайте также

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про створення нової державної установи — Національного військового меморіального кладовища

Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний центр нацбезпеки України.

За даними Міністерства у справах ветеранів, у сфері управління якого діятиме новий держорган, військове меморіальне кладовища створюють, щоб створити належні умови для поховань, увічнення та вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць України.

Архітектурний комплекс включатиме військове кладовище, музейний комплекс, ритуальну будівлю та інші необхідні споруди для організації почесних поховань тих загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

«Фактично це започаткування основ культури пам’яті незалежної Української Держави про полеглих Воїнів. Ми маємо гідно вшановувати наших Героїв, які полягли за Україну, її суверенітет і територіальну цілісність», — заявила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Будівництво, утримання та охорона території кладовища відбуватиметься коштом держбюджету. Також за державний кошт покриватимуться витрати на поховання. У проєкті держбюджету на 2023 рік на будівництво і утримання Національного військового меморіального кладовища передбачено майже 65 млн грн.

Група ІС повідомляла про те, що партизани в окупованих містах знищують російську агітаційну продукцію.

_________________________________________________________________

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Кожен другий торговий центр в росії опинився під загрозою закриття

Близько 200 торгових центрів по всій росії перебувають на межі банкрутства, а найближчим часом до них можуть додати ще...