В Україні наклали арешт на 2 млрд гривень активів російського олігарха Фрідмана

-

Читайте также

Україна заарештувала активи російського олігарха, сума яких сягає 2 млрд гривень. Причиною для цього стали можливі махінації одного з українських банків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Бюро економічної безпеки України.

Мова йде про російського олігарха Михайла Фрідмана, проти якого нещодавно в Україні ввели санкції. Фрідман є одним з мажоритарних акціонерів «Альфа-банк Україна».

В Україні було накладено арешт на товарні знаки загальною вартістю понад 2 млрд грн, що належать кіпрській компанії. За інформацією правоохоронців, ця офшорна компанія використовувалась українською фінансовою установою під час виведення активів за межі України.

«Український банк, його материнський банк у рф та офшорна компанія пов’язані між собою єдиними бенефіціарними власниками, серед яких відомий російський олігарх», — йдеться у повідомленні.

Також слідчі встановили, що раніше торгові знаки раніше належали материнському банку у російській федерації, а у 2021 році, з метою використання умов пільгового оподаткування були переоформлені на кіпрського нерезидента.

В рамках класифікації НБУ «Альфа-банк Україна» не відноситься до групи російських фінансових установ. Втім, російські олігархи Михайло Фрідман та Пьотр Авен є мажоритарними акціонерами фінустанови.

Раніше Міністерство закордонних справ Великобританії оголошувало санкції проти «Альфа-Банку росія». При цьому підкреслюється, що «Альфа-Банк Україна» — окрема юридична особа, яка не підпадає під санкції.

Як повідомляла група «ІС», в Італії заарештовано нерухомість заможних росіян.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Рашисти у Маріуполі ріжуть на брухт завод “Азовсталь”

В окупованому Маріуполі росіяни ріжуть завод "Азовсталь" на брухт, який планують перетоплювати на металопродукцію на підприємстві "АзовЕлектроСталь". Про це повідомив...