В Туреччині евакуюють іноземних туристів через загрозу лісових пожеж. ВІДЕО

-

Читайте также

Туристи були евакуйовані з пляжів на південному заході Туреччини, де вирують лісові пожежі, що тепер загрожують готелям і будинкам.

Про це інформує УНН.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, для забезпечення безпеки відпочиваючих були задіяні судна берегової охорони Туреччини, яким допомагали приватні катери і яхти. Повідомляється, що в місті Бодрум були евакуйовані три п’ятизіркові готелі.

В результаті пожеж, що тривають з середи, шестеро людей загинули.

Президент Реджеп Тайіп Ердоган в суботу відвідав деякі постраждалі райони, оглядаючи ушкодження з вертольота. Зокрема, він відвідав місто Манавгат, де були підтверджені п’ять смертей в результаті пожежі.

Ердоган пообіцяв, що уряд зробить все, щоб допомогти сотням людей, які постраждали від стихійного лиха, відновити своє життя.

Як повідомляла група «ІС», в РФ горять понад 830 тисячах гектарів лісів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Расстрелянный пограничный знак: РФ провоцирует обострение на границе Украины и Беларуси

«Учения «Запад-2021» заставили Европу вздрогнуть», такой тезис продвигается российской пропагандой в день завершения данного дорогостоящего действа при участии 200...