В США відбувся черговий успішний запуск українсько-американської ракети «Антарес»

-

Читайте также

Україна підтверджує свій статус надійного партнера США у галузі дослідження космосу. Доказом цьому став черговий запуск ракети-носія “Антарес” — проект, над яким вже декілька років спільно працюють американські та українські космічні підприємства, повідомили у Посольстві України в США

Посол України у США Володимир Єльченко був запрошений відвідати запуск “Антареса” на космодромі «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія, США).

Цього року підготовка ракети, до запуску, яка завжди відбувається в США, супроводжувалася додатковими викликами через пандемію COVID-19 і обмеження міжнародних поїздок. У квітні Посольство активно допомагало американській компанії “Нортроп Грумман” організувати окремий спеціальний рейс, щоб доставити з України до США команду фахівців з українських космічних підприємств, без участі яких запустити «Антарес» за графіком було б не можливо. Адже головна конструкція першої ступені, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро «Південне» та виготовляється на «Південному машинобудівному заводі ім. Макарова» у співпраці з низкою українських компаній.

«І от сьогодні ми побачили практичний результат спільної українсько-американської роботи – за допомогою ракети-носія “Антарес” модуль “Сігнус” вчергове доправив важливий вантаж до Міжнародної космічної станції (МКС)», — говориться в повідомленні.

Як повідомляла група «ІС», У США успішно випробували американсько-українську ракету Alpha.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как Чехия может потерять своего президента

Госпитализирован президент Чешской Республики Милош Земан. Его увезли в Пражский военный госпиталь после тяжёлого разговора с премьером Андреем Бабишем,...