В США представили зображення гіперзвукової наземної ракетної системи

-

Читайте также

Американська корпорація Lockheed Martin показала нове зображення системи гіперзвукової зброї наземного базування, яка розробляється в інтересах збройних сил США.

Про це інформує Мілітарний.

Lockheed Martin представила зображення перспективної гіперзвукової ракетної системи наземного базування, створюваної за спільною програмою Operational Fires (OpFires) армії США і Агентства перспективних оборонних досліджень та проектів (DARPA) міністерства оборони США, пише портал Defence Blog.

OpFires є інноваційною системою наземного базування, яка дає змогу гіперзвуковому аеродинамічному блоку проникати у зону противника, яка закрита сучасною протиповітряною обороною та швидко уразити важливі цілі.

Комплекс запозичить перевірену електроніку високомобільної артилерійської ракетної системи HIMARS.

Двигун твердопаливної ракети-прискорювача системи OpFires має можливість змінювати свою силу тяги під час польоту, щоб доставляти корисне навантаження по всьому спектру дальності дії без втрати енергії на маневри.

OpFires планується розмістити на пятивіосному багатоцільовому колісному шасі PLS. Пускова установка буде нести три ракети з гіперзвукових планують блоком.

Бойова частина візуально схожа, і швидше за все аналогічна гіперзвуковій ракеті повітряного базування AGM-183A ARRW.

За планами DARPA, готовий проект повинен бути розглянутий в кінці цього року, після чого почнеться збирання дослідного зразка.

Льотні випробування ракети планується почати в 2022 році.

Як повідомляла група «ІС», у США успішно випробували гіперзвукову ракету.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

У Німеччині обрали нового канцлера: що відомо про Олафа Шольца

Через понад два місяці після парламентських виборів депутати Бундестагу у середу, 8 грудня, шляхом таємного голосування обрали нового канцлера...