В Спілці журналістів України хочуть запросити на Донбас пропагандистів з Росії

-

Читайте также

Голова Спілки журналістів України Сергій Томіленко вважає, що для російських пропагандистів, у якості експерименту, можна було б організувати прес-тур на Донбас.

Про це він написав на свої сторінці у Фейсбук.

«Можна було би зробити експеримент. Влаштувати прес-тур для російських журналістів на Донбас. Під зобов’язання підготувати матеріали з дотриманням професійних стандартів. Для цього, приміром, днів на 5 СБУ могла би дозволити представникам російських медіа перебування в Україні», — написав він.

Він додав, що реакція Президента, який згадав у Парижі про одного з титульних представників російської пропагандистської машини Володимира Соловйова, була закликом висвітлювати реалії Донбасу, а не пропаганду.

«А загалом, коли ми говоримо про майбутні вибори на окупованому Донбасі, то вони не можливі без вільних медіа, без роботи журналістів. Поки у полоні в Донецьку перебуває уже 2.5 роки український журналіст Станіслав Асєєв, блогер Олег Галазюк — перспектив немає ніяких», — резюмував Томіленко.

Група «ІС» повідомляла, звідки черпають інформацію жителі окупованого Криму.

загрузка...

Свежее

Сдерживание РФ: стало известно, где Польша разместит ударные дроны Bayraktar TB2

Турецкие беспилотники Bayraktar TB2 улучшат потенциал польской армии и позволит укрепить восточные границы НАТО. Об этом заявил глава МИД...