В Словаччині проросійські організації запланували пропагандистську акцію

-

Читайте также

Проросійські організації у Словаччині вирішили провести захід для пропаганди «русского міра». Вони планують влаштувати автомотопробіг за «єдність всіх слов’ян».

У четвер, 25 серпня,  у Братиславі стартує захід під назвою «Freedom Trip 2022». Про це повідомило видання InfoDnes, посилаючись на анонс пробігу, розміщеного на Facebook-сторінці проросійського словацького об’єднання мотоциклістів «Брат за брата», учасники якої відкрито підтримують вторгнення в Україну та пропаганду війни, пише «obozrevatel».

Дух заходу повністю відповідає кремлівським пропагандистським лозунгам про «згуртування та єднання всіх народів» та перебуває під контролем російських спецслужб, як і всі його учасники, пише видання.

Автомотопробіг «Freedom Trip 2022» який організатори планують провести з 25 по 29 серпня, охопить усі великі міста Словаччини. Він пройде за маршрутом Трнава-Тркенчів-Жиліна-Бансьєа Бистриця-Кошице-Драгів-Бачків-Михалівце-Дукла.

Видання зазначає, що словацьке об’єднання мотоциклістів «Брат за брата» пропагує «русскій мір», а ідея руху скопійована з сумновідомого російського байкерського клубу «Нічні вовки».  Кремль використовує його для дискредитації України та противників російського вторгнення.

Наприклад, 11 серпня в Москві пройшов захід Freedom Run за участю словацьких байкерів. Проєкт присвячений воїнам Червоної армії, 1-го Чехословацького армійського корпусу та Словацького національного повстання, полеглим у боях Другої світової війни. Байкери активно підтримують агресію росії в Україні.

Російські спецслужби створюють та спонсорують безліч подібних організацій у всьому світі з метою просування «русского міра» та політики Кремля.

«Подібні події як цей ганебний автопробіг не повинні відбуватися в Європі, яку путін ненавидить, прагне розколоти та підкорити своїм інтересам», — констатує InfoDnes.

Як повідомляла група «ІС», російські агенти впливу намагаються спровокувати громадянську війну у Франції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Погрожують та морять голодом: як командування окупантів «перевиховує» відмовників

За даними групи «Інформаційний спротив», у підрозділах окупантів, які перебувають у східній частині України, з різних причин постійно відбуваються...