В СБУ висловились щодо інформації про участь у так званій «вагнерівській спецоперації»

-

Читайте также

Служба Безпеки України не коментує чутки, не підтримує медійноінформаційні операції ворога та не бере участі в публічному обговоренні різних фантастичних сценаріїв. Тим більше, коли такі інформаційні «вкиди» мають на меті нанесення шкоди Україні, зазначається у повідомленні пресцентру СБУ.

«Однак, як виняток, зазначаємо – дані стосовно участі СБУ у так званій «вагнерівській спецоперації» є фейком. А його першоджерелом, наголошуємо, більше тижня тому було саме російське видання.

Також заявляємо, що жоден співробітник СБУ не брав участі в розмовах бойовиків із вербувальником, які нібито зафіксовані на аудіозаписах. Титрування одного з учасників розмов, як «офіцер СБУ», є домислом та маніпуляцією», — наголосили в СБ України.

«Ініціатори таких інформаційних «вкидів» діють за логікою «кілька разів переказана брехня може комусь здатися правдою». Тож закликаємо українські ЗМІ та окремих лідерів суспільної думки в гонитві за сенсаціями уважно ставитися до інформаційної гігієни та не поширювати чуток на користь недружніх країн», — додали в СБУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Рашисти вдарили ракетою по житловому будинку у Кураховому

Російські війська сьогодні, 13 листопада, завдали ракетного удару по місту Курахове Донецької області. Окупанти поцілили у двоповерховий будинок. Про це...