В рф від директорів шкіл вимагають списки педагогів для мобілізації  

-

Читайте также

У Хабаровську від керівництва шкіл вимагають скласти списки вчителів для їхньої мобілізації. Про це повідомив депутат Хабаровського району Василь Харитонов, пише «Радіо Свобода».

За словами Харитонова, адміністрація Хабаровська зобов’язала директорів шкіл та їхніх заступників подати списки військовозобов’язаних співробітників, з якими вони «готові розлучитися та віддати на фронт». Не подавати списки не можна під загрозою звільнення.

Раніше відомості про військовозобов’язаних педагогів вимагали у Білгородській області. У Чувашії вчителів попросили зайти до директора із військовими квитками. У Псковській області депутат запропонувала звільнити вчителів від мобілізації, зазначивши, що у регіоні і так спостерігається дефіцит педагогічних кадрів.

Як повідомляла група «ІС», мобілізація в рф «часткова», але у військкомат зганяють усіх.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Тактика путіна — це справді варварство: заява Блінкена

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен заявив, що тактика, яку використовує у війні проти України володимир путін, є...