В рф побили і пограбували z-патріота, який їхав вбивати українців

-

Читайте также

Військовослужбовець країни-агресора рф Артем Садовніков добровільно вирішив іти на фронт, аби вбивати українців. Для цього він записався в танкісти, пройшов навчання і вже збирався їхати в Україну, але попросив видати йому контракт, після чого танкіста почали катувати, його побили та пограбували. Свою історію Садовников також розповів YouTube-каналу «Популярная политика», автори якого прикинулися співробітниками адміністрації президента рф, пише «obozrevatel».

Причина побиття Z-патріота, який хотів вирушити на війну, полягала в тому, що він вимагав видати копії контрактів – свого та товаришів по службі – у той час як командування хотіло відправити їх в Україну без підписання будь-яких документів.

За це окупанта, який і зараз усе ж таки збирається їхати воювати, кілька разів побили, змушуючи зізнатися, що він нібито іноземний агент, який підкинув в ешелон пристрій для стеження. Росіянину навіть погрожували відрубати пальці.

У нього вкрали мобільний телефон, планшет, офіцерську шаблю, військову форму та амуніцію, а також інші особисті речі. Після годин побиття військового рф зі зв’язаними руками вивезли в ліс і сказали зникнути, пригрозивши вбивством.

На все це Артем Садовніков вирішив поскаржитися особисто путіну, розповівши, що його дід Садовніков Віссаріон Петрович був полковником МВС, а також у лавах НКВС «до 1953 року звільняв Радянську Україну від бандерівців».

Примітно, що так в рф колеги вчинили з запеклим прихильником «спецоперації», який сам погодився виступити в ролі «гарматного м’яса», щоб, за його словами, «брати участь у демілітаризації та дефашизації України та порятунку братнього народу».

«Викрадення військовослужбовців, використання посадового становища в особистих цілях, перевищення повноважень, завдання тілесних ушкоджень, тортури, крадіжки особистих речей військовослужбовців і так далі. І все це зі схвалення командування ЗС РФ…І навіть після пережитого, командир 2-ї танкової роти все одно впевнений у непохитності курсу путіна В.В.», – зазначив автор Telegram-каналу.

Як повідомляла група «ІС», мобілізовані росіяни починають розуміти, що вони їдуть в Україну як «гарматне м’ясо».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Не всі військові хочуть повертатись до цивільного життя: яку роль відіграє держава

Міністр у справах ветеранів України генерал-майора СБУ у запасі Юлія Лапутіна в інтерв’ю на каналі “Ми - Україна” розповіла,...