В РФ на параді до 9 травня пройшлися тюремники та діти

-

Читайте также

“Побєдобєсіє” у Російській Федерації вже давно перестало дивувати суспільство своїми різноманітними іпостасями та химерними формами, яких воно набуває під час “психопатріотичних” розладів, який переживають практично всі чиновники Росії у переддень та під час пропагандистського свята «9 травня». Про це йдеться у повідомленні видання «Духовний Фронт України».

Втім, подеколи прихильникам “русского міра” таки вдається вразити громадськість абсолютно неочікуваними нововведеннями. Так, зокрема, сталось у Владивостоці, де парадним маршем пройшлися представники навіть тих відомств, які до перемоги у Другій світовій війні мають, м’яко кажучи, “опосередковане” відношення.

“Каспаров.ру” з посиланням на сайт уряду Приморського краю інформує, що 9 травня 2021 року у параді взяли участь 1600 осіб, серед яких були не лише військовослужбовці, а й поліцейські, рятувальники, тюремники (співробітники Управління федеральної служби виконання покарань) та “юноармійці” (діти).

Наразі, ЗМІ не повідомляють про те, чи будуть наступного року у заходах з нагоди “9 травня” брати участь парадні розрахунки ветеринарів, гінекологів, працівників комунальних служб та священнослужителів Російської православної церкви. Але існуюча тенденція дозволяє припускати таку імовірність.

Втім, участь тюремників та дітей у параді – це не єдине, чим запам’ятаються урочистості у Владивостоці. Не обійшлося без конфузу – мікрофони на сцені не працювали, тож присутні не чули промови ведучих. Апаратуру спромоглися налагодити лише наприкінці параду, тож повноцінно привітати присутніх з “побєдобєсієм” зміг лише губернатор Примор’я Олег Кожемяко.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на параді в РФ загорівся військовий автомобіль.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Сербии взорвались склады с боеприпасами: первые подробности и видео

В Сербии на фабрике "Слобода" оборонно-промышленного комплекса начался пожар. Там взорвались склады с боеприпасами. Об этом пишет «РБК-Украина» со...