В РФ хочуть знести пам’ятник полеглим у Другій світовій війні заради храму РПЦ

-

Читайте также

Адміністрація Убінського району Новосибірської області повідомила про майбутнє знесення пам’ятника полеглим в роки Другої світової війни (в термінології російської влади – Великої вітчизняної війни) в селі Убінське. На місці пам’ятника планується побудувати черговий храм РПЦ, повідомляє «Духовний фронт України».

Місцевим жителям адміністрація запропонувала проголосувати про долю пам’ятника в соцмережах. Пропонувалися два варіанти: передати плити демонтованого пам’ятника в районний музей або перенести пам’ятник в інше місце.

Багато користувачів соцмереж висловили невдоволення рішенням влади. На їхню думку, пам’ятник слід залишити на місці, а для храму підібрати іншу ділянку.

На початку липня незадоволених підтримав депутат Убінської ради Ніколай Шудрик. Він упевнений, що глава району не в праві вирішувати такі питання без врахування думки населення. Храм, вважає депутат, можна побудувати навпроти пам’ятника.

Як повідомляла група «ІС», суд в РФ зобов’язав прихожан храму РПЦ заплатити 350 млн рублів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Жители ОРДЛО с паспортами РФ обнаружили, что их документы недействительны

Получившие паспорта России жители оккупированных территорий Донецкой области на практике увидели, что эти документы считаются недействительными. Об этом можно...