В рф батьки першокурсників військово-морської академії протестують проти відправки курсантів на війну

-

Читайте также

Першокурсників військового навчально-наукового центру військово-морського флоту “Военно-морская академия имени Адмирала Флота Советского Союза Н. Г. Кузнецова” в санкт-петербурзі попередили про можливість відправки до зони бойових дій в Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Після місяця навчань у виші, курсантів виселили з казарми, яку передали під потреби мобілізації, в будівлю без ремонту та вікон. Щоб уникнути спілкування з батьками та самовільного залишення місця служби, курсанти перебувають під цілодобовим спостереженням та охороною. Батьки курсантів звернулися до керівництва академії, але у зустрічі їм відмовили.

Наразі воєнна розвідка України нагадує, що у російських військових є можливості скласти зброю та зберегти своє здоров’я та життя. Росіянам гарантують утримання згідно з нормами Женевських конвенцій.

Як повідомляла група «ІС», в рф мобілізують навіть інвалідів та хронічно хворих.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Британія підтвердила передачу ракет Brimstone 2 для ЗСУ. ВІДЕО

Велика Британія передала Збройним силам України ракети з високоточним наведенням Brimstone 2. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії. Як у...