У полоні бойовиків на Донбасі перебувають 235 українців, — Денісова

-

Читайте также

У полоні на території тимчасово окупованих РФ Донецької і Луганської областей наразі перебувають 235 українців. Про це під час зустрічі з політичним радником Посольства США в Україні паном Девідом Геренбеком повідомила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Також, як наголосила омбудсмен, Російською Федерацією за політичними мотивами переслідується 134 громадянина України. Окрім того, 112 незаконно утримуються у місцях позбавлення волі на території РФ та тимчасово окупованого Криму.

Денісова зазначила, що Офіс омбудсмена здійснює системну роботу, направлену на захист прав усіх бранців країни-агресора та їхнє найскоріше звільнення й висловила вдячність США за послідовну позицію щодо підтримки України у боротьбі за відновлення суверенітету, територіальної цілісності та повернення всіх українських політв’язнів та полонених

Також Людмила Денісова звернулася з проханням до політичного радника Посольства США щодо всебічної підтримки Нацгвардійця Віталія Марківа, у справі якого в італійському суді 1 жовтня відбудеться розгляд апеляційної скарги на вирок, яким українця засудили до 24 років позбавлення волі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Денісова розповіла, скільки кримчан за п’ять років окупації забрали у російську армію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Захід не повинна лякати поразка росії, — президент Естонії

Президент Естонії Алар Каріс заявив про те, що західні країни не повинні побоюватися можливих потрясінь для росії, якщо ця...