В ОРЛО місцевий оператор не підтримує функцію виклику екстрених служб

-

Читайте также

На території тимчасово окупованих районів Луганської області мешканці скаржаться на роботу місцевого «мобільного оператора» «Лугаком». Про це пишуть у місцевому Telegram-каналі «Тайны Луганской республики».

«Зіткнувся з проблемою виклику екстреної служби (101, 102,103) телефон Redmi 9 оператор ЛугаКий. При наборі номера кажуть, що такий номер не існує, дзвоню оператору, там кажуть, що не бачать виклик з мого номера», — повідомляє користувач.

За його словами, в сервісном центрі «Лугаком» заявили, що після оновлення програмного забезпечення стався такий збій і з мобільних телефонів, де стоїть така програма неможливо робити виклики екстрених служб.

«Переставили картку в інший телефон, з нього виклик пішов. Після цього мені порадили звернутися в сервісний центр. Я обійшов ряд сервісних центрів, змусив усіх шок даною новиною стали перевіряти свої Ксіомі — така ж ситуація. Все що сказали треба чекати нового оновлення програми», — додає мешканець «ЛНР».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в Алчевську працівники меткомбінату вийшли на відкритий протест.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Туристы массово бегут из оккупированной Ялты. ВИДЕО

Отдыхающие в оккупированном Крыму туристы массово завершают отдых и покидают полуостров. При этом оккупационные власти бодро рапортуют, что после...